Kontakt 509 065 698

Opis

Kim jesteśmy?

MAK media jest firmą, która z sukcesami pracuje dla klientów z różnych branż i środowisk - artystycznych, edukacyjnych, samorządowych, pozarządowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieramy wszystkich tych, którym zależy na  skutecznej i dobrej promocji, w oparciu o innowacyjne rozwiązania i wysokie standardy.

Główną zasadą naszej pracy jest tworzenie sprawdzonych rozwiązań i realizacja efektywnych pomysłów,  w oparciu o cele wyznaczone przez klientów. Skupiamy wokół siebie fachowców, ale przede wszystkim ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań, a wysokie wymagania klienta traktują, jako realny do zrealizowania cel.

Jak działamy?

Poprzez budowanie zaufania - jesteśmy profesjonalnym uzupełniającym się zespołem, który służy wiedzą i doświadczeniem w każdym obszarze naszej pracy.

Śledzimy trendy i wyznaczamy cele - analizujemy rynek oraz potrzeby klienta, aby w konsekwencji obrać realny do zrealizowania cel.  

Sięgamy po nowe  - popularne i standardowe rozwiązania często  nie dają satysfakcjonujących efektów na rynku przesyconym konkurencją dlatego, w myśl zasady, ten kto stoi, w miejscu, ten się cofa  sięgamy po nowe, ale sprawdzone rozwiązania.

Jesteśmy zespołem fachowców -  sukcesy jednostek sumują się w sukces całości.  Wieloletnia współpraca, zaufanie i wspólny cel wpływają na jakość świadczonych przez nas usług.

Mobilizujemy klientów – realizacja zlecenia to wzajemna inspiracja. Klient często sam, poprzez inspirację naszym działaniem realizuje swoje cele, w czym skutecznie go wspieramy. Osiągnięte wspólnie cele skutkują pozyskiwaniem nowych klientów. Jeden zadowolony klient to dalsza rekomendacja. Tak poszerzamy zakres zadowolonych klientów, których przybywa z roku na rok.

 

Oferta:

- Kampanie informacyjne i promocyjne

- Kreowanie wizerunku

- E- media relations

- Brand PR

- Internet PR i Social media

- Copywriting

- Szkolenia PR (autoprezentacja, PR, kreowanie wizerunku, dziennikarskie)

Co robimy?

- wydajemy i redagujemy portale:  www.iTurek.net, www.medycyna.turek.pl, www.ebiznes.turek.pl

- współpracujemy z wydawnictwami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi,

- organizujemy szkolenia dla firm, instytucji i placówek,

- wspieramy organizacje pozarządowe,

- organizujemy imprezy kulturalne i rozrywkowe

 

Zapraszamy do współpracy!

 

MAK media

ul. Jedwabnicza 4

62-700 Turek

 

Lokalizacja


ul. Jedwabnicza 4, Turek, 62-700

Komentarze